REJESTACJA ONLINE             SZYBKI KONTAKT     58 672 17 67   |   58 677 54 48

02 grudnia 2022

Profilaktyka chorób układu krążeniowego  ( CHUK )

DLA KOGO PROGRAM ?

 

CHUK  jest przeznaczona dla osób szczególnie narażonych na choroby ze strony układu krążenia, który ma na celu zmniejszenie chorobowości i umieralności wśród społeczeństwa.

Jeśli masz od 35 do 65 lat i dotychczas nie rozpoznano u Ciebie choroby układu krążenia lub nie brałeś udziału w badaniach profilaktycznych CHUK w ostatnich 5 latach ten program  to strzał w dziesiątkę!

 

JAK WYGLĄDA UDZIAŁ W PROGRAMIE?

 

 1. W rejestracji otrzymasz formularz dotyczący wywiadu rodzinnego ( w razie konieczności pomożemy Ci odpowiedzieć na pytania zawarte w karcie ) oraz pomiarów dotyczących wagi, wzrostu, ciśnienia krwi.

2. Pielęgniarka zapiszę Cię na badania krwi.Zostanie zbadany poziom cukru, cholesterol całkowity, trójglicerydy, HDL i LDL.

3. Na podstawie powyższych informacji zostanie ocenione ryzyko wystąpienia choroby układu krążenia oraz w razie potrzeby otrzymasz  zalecenia, zostanie przeprowadzona  również edukacja i /lub wystawione skierowanie na badania  kontrolne.

 

W razie nieprawidłowych wyników lekarz może włączyć Cię w rozszerzone świadczenia naszej przychodni, czyli Opiekę Koordynowaną (uproszczony dostęp do badań specjalistycznych, konsultacji specjalistycznej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

58 672 17 67   |   58 677 54 48

 

Rejestracja: rejestracja@mojaprzychodnia.com

 

ul. Pucka 11 (PARTER)

84-200 Wejherowo